Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mówią o gościnności i ochronie mniejszości. Lewica przedstawiła liderów listy w Lublinie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 20 sierpnia 2019 r. o 15:59 Powrót do artykułu
Czemu w ankiecie pod artykułem nie ma Konfederacji!!!!?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
członek totalitarnej i zbrodniczej PZPR mówiący o demokracji to szczyt hipokryzji i bezszczelnosci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czemu w ankiecie pod artykułem nie ma Konfederacji!!!!?
 bo wudz konfedeacji KRUL zaraz będzie wychwalał Hitlera, Stan wojenny nazwie profesjoanla operacja wojskową, zabórjstwo ks. Popiełuszki nazwie wypadkiem przy pracy i was zdelegalizują i wsadzą do Berezy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na kogo nie zagłosować to i tak deweloperskie będzie na wierzchu. Pocałujcie się w d**ę - ja zostaję w domu, albo - jak mi się zechce, pójdę i na karcie narysuję hasło: ChWDD.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bądźcie gościnni za swoje pieniądze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Magdalena Długosz – Jako lubelska działaczka feministyczna chciałam zwrócić uwagę na prawa kobiet oraz ochronę mniejszości. – Ja jestem reprezentantem mniejszości i czuję się tu dobrze. – mówi Tomasz Kitliński." Czyli rozwiązaniem przedstawianych przez lewicę problemów jest brak lewicy u władzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kupię poloneza z instalacją lgbt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może zaczęlibyście dbać o większość?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też popieram gościnność. Pod warunkiem, że zapraszający żywi, daje dach nad głową i opiekę medyczną swojemu gościowi. Każdy z osobna i indywidualnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I kto to mówi o tej demokracji??? Jacuś Czerniak,rasowy wazeliniarz !!! Ktoś kto odda głosy na tę listę,to albo mocno pijany ,albo niepoczytalny,albo pedał!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z Janowa mamy dwoch kandydatów. Z tych dwóch lepszy, bo bardziej ideowy jest Ryszard M. Człowiek mocno zaangazowany w problemy regionu co widać na kazdym kroku. Osoba znana i lubiana, a więc RYSIO Nr 1. Jerzy to bezideowiec a ponadto założyciel Janonwskiej PO i bardziej jest z nimi niż z nami. To także widać a nawet czuć. Najlepszą jednak kandydatura z naszego regionu to Zbigniew W. od Kukiza. Ten kandydat (a będzie) wypełnia wszystkie standardy by być Posłem. Człowiek do wszystkiego tylko niestety przez lata nie doceniony. A więc czas na ZBYSZKA W. - emerytowanego nauczyciela Zespolu Szkół.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt w Polsce ,w specjalny sposób nie przeszkadzał żyć tym jak to Czerniak mówi "mniejszościom" - mówiąc ogólnie nie zwracano na nich specjalnej uwagi . Tak było do czasu kiedy te mniejszości nie zaczęły zmuszać większości do przyjmowania ich norm moralnych i obyczajowych. Dopóki większość nie zaczęła czuć się osaczaną. Czyż większość ma sobie pozwolić aby ta czerwona bolszewia wraz z jej gorszą odmianą - żydobolszewią rujnowała nasze odwieczne wartości dzięki którym zachowujemy Ojczyznę i porządek prawny ? Odpowiedzcie sobie na to pytanie Polacy nie ulegając tym wykolejeńcom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja nie lubię w pupę szanowni państwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lewica w lubelskim okręgu =0. To raczej PSL =1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KONFEDERACJA !!! WOLNOŚĆ WŁASNOŚĆ SPRAWIEDLIWOŚĆ !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***s://wiadomosci.onet.pl/wybory-samorzadowe/gosc-radia-zet-i-onetu-sylwester-tulajew-o-marszu-rownosci-w-lublinie/sb9jk1h
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nareszcie was komuchów, Polacy, przegonili, mam nadzieję, na zawsze.Panoszyliście się w sejmie przez 70 lat. Jesteście tzw. "dobroczyńcami na nasz, podatników, koszt", a sami zawsze chapiecie ile wlezie.Byle dobrać się do koryta. Teraz, szanowna żydokomuno, do pośredniaka, szukać pracy, którą nam obiecywaliście przez 25 lat. Po następnych wyborach samorządowych komuchy z sld czyli pzpr, oraz psl=zsl wpadną w czarną dziurę i ślad po nich zaginie. Skończą się wreszcie frazesy i komunały przez nich głoszone! Swoje mądrości, komuchy, opublikujcie na papierze toaletowym, może ktoś cierpiący na zatwardzenie, je przeczyta!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaka lewica?! u nas nie ma żadnej prawicy ani lewicy tylko postczerwoni i chłopstwo oraz katolochłopstwo w wersji extremum ewentualnie udające opozycję rozmaite partyjki tworzone na użytek dorwania się do władzy.niezłe jest to że pzpr czyli sld gra rolę oświeconych liberałów licząc na to że znużeni działalnością pisu Polacy jeszcze raz sld wybiorą.znamienne ze u nas wciaż tylko wybiera się tzw mniejsze zło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z Janowa mamy dwoch kandydatów. Z tych dwóch lepszy, bo bardziej ideowy jest Ryszard M. Człowiek mocno zaangazowany w problemy regionu co widać na kazdym kroku. Osoba znana i lubiana, a więc RYSIO Nr 1. Jerzy to bezideowiec a ponadto założyciel Janonwskiej PO i bardziej jest z nimi niż z nami. To także widać a nawet czuć. Najlepszą jednak kandydatura z naszego regionu to Zbigniew W. od Kukiza. Ten kandydat (a będzie) wypełnia wszystkie standardy by być Posłem. Człowiek do wszystkiego tylko niestety przez lata nie doceniony. A więc czas na ZBYSZKA W. - emerytowanego nauczyciela Zespolu Szkół.
 Tylko ryszard m jest dobrym kandydatem na posła z ziemi janowskiej. Taki nam potrzebny. jerzy juz niech idzie do łopaty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Precz z komuną!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...